Bądź widoczny w Internecie

Strony internetowe

87% dorosłych Polaków nierutynowe zakupy zaczyna od poszukiwania informacji w Intenecie. Co trzeci z nich odwiedza stronę firmową produktu lub usługi.

Tworzymy strony, które przyciągną uwagę Twoich potencjalnych Klientów.

Projektujemy strony, które sprzedają

Dlaczego to takie ważne?

Twoi Klienci przed dokonaniem zakupu odwiedzają strony, które mogą pomóc im podjąć właściwą decyzję. Chcą dokonać właściwego wyboru i budują swoją opinię o Firmie, produkcie lub usłudze.Tak samo jak Ty teraz robisz to na naszej stronie.

Jesteś pewien, że wezmą pod uwagę Twoją Firmę?

Budujemy strony kompleksowo

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Budujemy strony internetowe, które osiągają wysokie pozycje w rankingach wyszukiwarek. Usługi świadczymy kompleksowo od projektu, poprzez wdrożenie, aż do opieki posprzedażowej oraz wsparcia technicznego.

Wszystkie działania uzgadniamy z Klientami. Dokładnie wyjaśniamy korzyści wynikające z zastosowanych rozwiązań. W kontaktach używamy prostego i zrozumiałego języka.

Możesz nam dostarczyć wszystkie materiały oraz pomysł na Twoją stronę. Jeżeli jednak ich nie posiadasz lub nie masz czasu na ich przygotowanie, możesz liczyć na naszą pomoc. Bardzo chętnie wykonamy następujące prace:

Struktura strony internetowej

Zaplanujemy mapę strony.

 

Razem zastanowimy się czego potrzebują Twoi Klienci, żeby podjąć decyzję o zakupie, a następnie rozmieścimy w serwisie takie sekcje jak: „oferta”, „o nas”, „kontakt”…

Design oraz layout

Zaprojektujemy czytelny układ strony.

 

Wybierzemy motywy graficzne, czcionki, kolory oraz układ treści na stronie. W pracy będziemy kierować się ogólnie przyjętymi zasadami oraz najbardziej aktualnymi trendami.

Treść na stronie internetowej

Zredagujemy treść przykuwającą uwagę.

 

Kierując się Twoimi wskazówkami ułożymy proste i chwytliwe teksty, hasła reklamowe oraz slogany. Sprawimy, że Klienci czytając Twoją ofertę nie tylko zobaczą, ale również poczują i usłyszą Twoje produkty oraz usługi. Zaczarujemy ich słowem.

Zdjęcia oraz grafiki

Uatrakcyjnimy przekaz profesjonalnymi zdjęciami.

 

Zawsze bardzo chętnie korzystamy ze zdjęć, które dostarczają nam nasi Klienci. Jeżeli jednak nie jest to możliwe, to skorzystamy z usług jednego z wielu banków zdjęć i umieścimy na stronie zakupione zdjęcia najwyższej jakości.

instalacja

Zainstalujemy stronę na serwerze

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze wykupionej usługi hostingowej, to razem z naszym partnerem, Firmą nazwa.pl, dobierzemy hosting o najbardziej optymalnych parametrach oraz w atrakcyjnej cenie. Następnie skonfigurujemy serwer i zainstalujemy Twoją stronę.

URUCHOMIENIE STRONY

Uruchomimy Twoją stronę internetową

 

Ostatnim etapem projektu jest uruchomienie strony internetowej. Od tego momentu będziesz dostępny dla swoich Klientów przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

5 kroków do sukcesu

etapy współpracy

Skontaktuj się z nami

telefonicznie: <a href=”tel: +48513988998″>+48 513 988 998</a>

pisząc maila: kontakt@lemon-project.com

poprzez formularz kontaktowy: <a href=”http://www.lemon-project.com/kontakt”>www.lemon-project.com/kontakt</a>

Odpowiedz na kilka prostych pytań
  • czym zajmuje się Twoja Firma?
  • jaki jest zasięg jej działalności?
  • od jak dawna działa na rynku?
  • kim są Twoi obecni Klienci?
  • jakich Klientów chcesz pozyskać?
  • czego oczekujesz od nowej strony internetowej?
Wybierz kategorię

wizytówka internetowa [więcej informacji]

strona firmowa [więcej informacji]

Prześlij nam materiały

Potrzebujemy zdjęć oraz treści jakie chcesz umieścić na stronie. Jeżeli ich nie posiadasz możemy wykonać tę pracę za Ciebie.

Ciesz się nową stroną internetową

Twoja strona internetowa jest już gotowa i działa. Twoi Klienci widzą Twoją ofertę.

Teraz jest najlepszy czas, żeby zastanowić się nad tym, jak skutecznie wypromować Twoją stronę.

Dowiesz się więcej czytając informacje w dziale Marketing w Internecie

dodatkowo

Gwarantujemy że…

Strona, którą od nas otrzymasz będzie sprawdzona. Każdą stronę poddajemy testom pod kątem bezpieczeństwa oraz optymalizacji na potrzeby najpopularniejszych wyszukiwarek.

Strona, którą od nas otrzymasz będzie responsywna. Strony, które projektujemy są dostosowane do wszystkich rodzajów urządzeń: komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów oraz telefonów. Na każdym z tych urządzeń strony wyświetlają się poprawnie oraz bez utraty treści oraz wartości estetycznych.

Przeszkolimy Ciebie lub wskazaną osobę. Jeżeli wybierzesz firmową stronę opartą o system WordPress, nauczymy Cię jak dodawać nowe treści do strony.

Będziemy aktualizować stronę. Jeżeli w ciągu 3 miesięcy od daty uruchomienia strony pojawią się aktualizacje systemu dotyczące bezpieczeństwa, to zainstalujemy je na Twojej stronie.

Zawsze chętnie pomożemy. Zależy nam na tym, żeby dzięki naszym projektom nasi Klienci stale rozwijali się. Dlatego zapewniamy, że w każdej chwili możesz liczyć na nasze wsparcie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą lub zastanowimy co można zrobić jeszcze lepiej.

Zleć nam zaprojektowanie i wdrożenie Strony Internetowej,

która przyciągnie Twoich nowych Klientów.